Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Without lamp |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 12/14/16cm |
| Model Number | Magic Telescopic Ball |
| Features | Sports |
| Material | Plastic |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| uncharged | Without lamp |
| Scalable | Fun toys |
| color | Three sizes |
Instock
There are no reviews yet.