Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 63 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | One Piece |
| Accessories | Radiator |
| Buffer Cover plate | Yes |
| Remote Control | Included |
| Flushing Button Type | Upper-pressing One-part Form |
| Weight | 31-40KG |
| Mix. Pit Spacing | 185mm |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Drainage Pattern | P-Trap |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Flushing Flowrate | 4.8L |
| Flushing Method | Cyclone Flushing |
| Feature | Automatic Operation |
| Material | Ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.