Instock
| Weight | 68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 46 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Remote Control | Included, Included |
| Mix. Pit Spacing | 305mm, 305mm |
| Flushing Flowrate | 4.8L, 3.0-6.0L |
| Flushing Method | Cyclone Flushing, Siphon Flushing |
| Feature | Automatic Operation, Concealed Tank, Heated Seat |
| Material | Ceramic, ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Installation | Floor Mounted |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Accessories | other |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Button Type | Automatic induction |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 3 years |
| After-sale Service | Online coaching |
| Application | Hotel apartment home |
| Project Solution Capability | other |
| Design Style | MODERN |
| Working Voltage | 220V |
| Model Number | F09 |
| Toilet materials | Cermaic one piece toilet, pp cover |
| Toilet cover | UF, PP slowing down toielt cover |
| Toilet style | One piece siphonic cermaic toilet |
| Toilet outlet | 220V/110V |
| Toilet Name | Intellgent toilet |
| Toilet packing | Foam and wooden box packing |
| Toilet payment | 30% deposit |
| S-trap | 300/400mm Roughing-in |
| Usage | Home Hotel Restaurant Washroom |
| MOQ | 2 PCS |
Instock
There are no reviews yet.