Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 68 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Structure | One Piece |
| Buffer Cover plate | Yes |
| Remote Control | Included |
| Flushing Button Type | Upper-pressing One-part Form |
| Weight | >70KG |
| Mix. Pit Spacing | 185mm |
| Advanced Function | Instant Hot Type |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 3/6L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Automatic Operation, Concealed Tank, Dual-Flush |
| Material | Ceramic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.