Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | bathroom shelves |
| Number of Tiers | Triple Tier |
| Model Number | WP331 |
| Shelf Material | Metal |
| Install Style | Wall Mounted Type |
| Origin | Mainland China |
| Material | Iron |
| Weight | about 1800g |
Instock
There are no reviews yet.