Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | bathroom shelves |
| Number of Tiers | Single Tier |
| Model Number | Hair Dryer Shelf |
| Shelf Material | aluminum |
| Mounted | CORNER |
| Brand Name | VWH |
| Material | Space Aluminum |
| Install Style | Bolt Inserting Type |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Hair Dryer Holder |
| Feature 2 | Hair Dryer Rack |
| Feature 3 | Hair Dryer Hanger |
| Feature 4 | Hairdryer Shelf |
| Feature 5 | Hairdryer Organizer |
| Feature 6 | Wall Mounted Hair Dryer Holder |
| Inner Diameter | 8cm |
| Condition | Brand New |
| Load bearing | 10kg |
Instock
There are no reviews yet.