Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | bathroom shelves, Bathroom Shelves |
| Number of Tiers | Single Tier |
| Model Number | Hair Dryer Holder, Hair Dryer Holder |
| Shelf Material | Plastic |
| Mounted | CORNER |
| Holder Surface Finishing | Polished |
| Material | ABS, ABS |
| Install Style | Wall Mounted Type |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name 1 | Kitchen Storage rack |
| Name 2 | Bathroom Storage rack |
| Name 3 | Hair Dryer Rack |
| Name 4 | Hair Dryer Holder |
| Use for 01 | Wardrobe partitions |
| Feature 01 | Durable and practical |
| Feature 02 | Cute and fashion |
| Feature 03 | Creative decoration for your home |
| Feature 04 | Not easy to fall |
| Feature 05 | Strongly attached with special made glue |
| Feature 06 | Great Gift for your lover or friends |
| Feature 07 | Hang the hook on the wall |
| Feature 08 | Very convenient storage |
| Color | White, black, yellow+blue |
| Size | 7.5*9*2cm |
| Inner diameter | 8cm |
Instock
There are no reviews yet.