Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | Suitable for ages 8 and above |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6.5cm |
| Model Number | Elastic Ball |
| Material | PU |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Durable | Decompression toys |
| Fun toys | Convenient to carry |
Instock
There are no reviews yet.