Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 27 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | DOC231012089 |
| CE | Certificate |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| Warning | Age 3+ years old |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 18cm/21cm/24cm |
| Model Number | Mute Bouncing Ball |
| Features | SOFT |
| Material | Foam |
| Type | Bouncing Ball |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Sports Game, Mute, about 48dB, Barely No Noise, Less Noise, won't disturb neighborhood |
| Model 1 | Bouncing Ball Mute |
| Model 2 | Mute Bouncing Ball |
| Model 3 | Mute Foam Ball |
| Model 4 | indoor silent ball |
| Model 5 | silent basketball |
| Model | Silent Bouncing Ball for kids, Quite Bouncing Ball, Mute PU Basketball, Sports Toy, Mute Foam Basketball, Toy Sports, Bouncing Basketball Toys, Bouncing Basketball for kids, Skip Ball for Children, Silent Foam Basketball, indoor silent ball, silent basketball, children day gift, Birthday gift, bouncey ball, bouncey balls, ball bounce basketball, bounceing balls, ball bounce, bounce the ball, ball 7 Children, ball 5, ball 3, Silent basketball 7, Silent basketball foam size 7, Silent basketball normal size, Silent basketball ball, Silent basketball 24cm, Silent basketball 21cm, Silent basketball 5, Silent basketball 3, Silent basketball 18cm, basketball ball Silent, soft ball basketball Silent, silent indoor basketball ball, basketball silent, Silent basketball size 7, bouncing mute basketball, mute ball basketball, bouncing mute basketball 23cm, bouncing mute basketball 21cm, basketball ball 24cm d mute, mute basketball, mute ball silent ball, mute ball 24cm, mute ball 23cm |
Instock
There are no reviews yet.