Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Suitable for ages 6 and above |
| Gender | Unisex, unisex |
| Diameter | 63MM |
| Model Number | Football Basketball Baseball Tennis |
| Material | PU, PU |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | 63mm |
| Fill material | sponge |
Instock
There are no reviews yet.