Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6.3cm |
| Model Number | ball |
| Features | Sports |
| Material | RUBBER |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | EVYVKV |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Elastic ball toys | High elasticity |
| Parent child interactive toys | Indoor and outdoor toys |
| Fun toys | Convenient to carry |
Instock
There are no reviews yet.