Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Foam Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product Name | soap dispenser |
| Liquid outlet mode | manual pressing |
| Product size: | 8x8x11cm |
Instock
There are no reviews yet.