Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.327 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | soap dispanser automatic |
| Main Material | Plastic |
| Liquid Soap Dispenser Type | Automatic Soap Dispenser |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Size | 20cm*10.8cm*7.3cm |
Instock
There are no reviews yet.