Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Brand Name | VIBRATITE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Silic |
| Size | 7.6x8x0.5 mm |
| Color | White |
| type | Shower Head Nozzles |
Instock
There are no reviews yet.