Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 2 × 1 cm |
| Model Number | Foam Soap Dispenser |
| Main Material | ABS |
| Liquid Soap Dispenser Type | Automatic Soap Dispenser |
| Feature | Foam Soap Dispenser, Automatic Foam Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Charge | USB |
| Bottle capacity | 550ml |
Instock
There are no reviews yet.