Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Certificate Number | 801240161090 |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 5.5cm, 7cm, 8cm |
| Model Number | LTB01020 |
| Plastic Type | PE |
| Features | SOFT |
| Material | Plastic |
| Type | Ball Pits |
| Brand Name | Lee's Sharing |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| function | decoration Plastic ball |
| Plastic ball pool pit balls | Safe and harmless |
| Toys Gifts For Children Kids Baby | baby Ocean ball pool pit |
| Swim educational Learning Toy | Soft, sports, Eco-Friendly |
Instock
There are no reviews yet.