Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.442 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | liquid soap dispenser |
| Liquid Soap Dispenser Type | Automatic Soap Dispenser |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Capacity | 450ml |
| Charging Mode | USB cable |
| Material | ABS |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.