Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.046 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Foam Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Size | 9.8X7X15.5cm |
| Capacity | 350ML |
| Material | Bottle head PP+bottom body PET |
| Package Include | 1x Skull Soap Dispenser |
Instock
There are no reviews yet.