Instock
| Weight | 0.506 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Main Material | Metal |
| Liquid Soap Dispenser Type | Automatic Soap Dispenser |
| Feature | Foam Soap Dispenser, Double Soap Dispenser, Liquid Soap Dispenser, Foam Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Product Name | Soap dispenser |
| Model | myx-w2 |
| Battery capacity | 2000mAh |
| Power | 3.7w |
| Product size | 18.5 (L) x 6.5(W) x 10.8 (H) cm |
| Support | Drop shipping wholesale |
| Type 1 | Liquid Soap Dispensers |
| Type 2 | soap despenser |
| Type 3 | bathroom accessories |
| Type 4 | Wall Mounted Automatic Liquid Soap Dispenser |
| Type 5 | Touchless Infrared Sensor Foam Machine |
| Type 6 | LED Temperature Display |
| Type 7 | Home accessories |
| Support 1 | Wholesale |
| Support 2 | Retail |
| Support 3 | Fast shipping |
| Support 4 | Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.