Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 6 cm |
| Metal Liquid Soap Dispenser Finishing | STAINLESS STEEL, Chrome |
| Main Material | Metal |
| Liquid Soap Dispenser Type | Hand Soap Dispenser |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Material | Stainless steel;silica gel |
| Hole Size Range | 26-45cm |
| Silicone extension tube | 1m |
Instock
There are no reviews yet.