Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 22 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2/3 Heads 400ml Shower Soap Dispenser Wall Mounted Adhesive Bathroom |
| Main Material | Plastic |
| Liquid Soap Dispenser Type | Hand Soap Dispenser |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
Instock
There are no reviews yet.