Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.266 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Liquid Soap Dispensers |
| Main Material | ABS |
| Liquid Soap Dispenser Type | Automatic Soap Dispenser |
| Feature | Foam Soap Dispenser |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Liquid Soap Dispensers |
| Automatic Soap Dispenser | Automatic Sensor Hand Sanitizer Machine |
| Touchless Liquid Soap Dispenser | Dish Soap Dispenser |
| Material | ABS |
| Size | 16.6*10cm/6.53*3.93inch |
| Capacity | 550ml |
| Power Supply Mode | Lithium Battery |
| Starting Method | Infrared Induction |
| Response Speed | 0.25 Seconds |
| Charging | USB Cable |
| Color | Black, White |
| User Group | Children And Adults Wash Hands/Hair/Bath/Wash Dishes |
| Usage Environment | Wash Basin/Bath Room/Hotel/Public Toilet/Hospital/School, Etc. |
Instock
There are no reviews yet.