Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 23.5cm |
| Plastic Type | PVC |
| Features | Sports |
| Material | Plastic |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | GSF |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Juggling props | acrobatic turntable disc |
| performance props | kids children practicing balance skills |
Instock
There are no reviews yet.