Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 45/65mm |
| Model Number | 431870 |
| Features | Flashing |
| Material | RUBBER |
| Type | Sucker Sticky Ball |
| Recommend Age | 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.