Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Warning | no fire |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 15cm |
| Model Number | 2 |
| Features | Promotional |
| Material | Plastic |
| Type | Rubber Ball |
| Brand Name | Hot Toys |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| texture of material | PVC |
| Specifications | 18cm |
| category | Football |
Instock
There are no reviews yet.