Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6.3cm |
| Model Number | no |
| Material | Foam |
| Type | Smash It |
| Brand Name | MEADE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Decompression toys | Fun toys |
| Bouncy Ball | Solid sponge |
| globe | Pinching music |
Instock
There are no reviews yet.