Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | 0-3 not applicable |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 5.5cm |
| Model Number | 01 |
| Plastic Type | PE |
| Features | SOFT |
| Material | Plastic |
| Type | Ball Pits |
| Brand Name | COLOBOBO |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.