Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 2 cm |
| Model Number | Acrylic mirror |
| Style | Modern Style |
| Size | 17cmX13cmX1mm, 17cmX13cmX1mm |
| Light | Not Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors, Waterproof wall sticker |
| Feature | Magnifying |
| Material | Acrylic, Acrylic |
| Lenses Material | Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item number | Portable square mirror |
| Applicable space | Bathroom |
Instock
There are no reviews yet.