Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 62 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | RGB LED Bathroom mirror |
| Style | Modern Style |
| Size | 1200x800mm/ 47.2×31.5 in |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Illuminated, Fogless |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.