Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | Anti Fog Film |
| Style | Modern Style |
| Size | 6 inch, 300x400mm/11.8×15.7in |
| Light | Not Equipped |
| Mirror Shape | Irregular |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Magnifying |
| Material | Plastic, High Polyester PET |
| Lenses Material | OTHER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Item Type | Protective Film |
| Voltage | 110V, 220V |
| Suitable | For Bathroom Mirror |
Instock
There are no reviews yet.