Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | 262, 262 |
| Style | Modern Style, Modern Style |
| Size | 8 inch |
| Light | Equipped, Equipped |
| Mirror Shape | Square, Square |
| Type | Framed Mirrors, Framed Mirrors |
| Material | Copper, Copper |
| Lenses Material | silver, Silver |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | RoHS, RoHS |
| Frame Material | Metal |
| Brand Name | HUNNISE |
| power supply | plug incharge |
| mirror frame | brass mirror |
| rated voltage | 220v |
| rated power | 5w |
| suitable | bathroomroomhotel |
| net weight | 1580g |
| feature | 3x1x |
Instock
There are no reviews yet.