Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 70 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | YSJ-XB161 |
| Style | Modern Style |
| Size | 50×70/6x80cm |
| Light | Not Equipped |
| Mirror Shape | Oval |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Portable |
| Brand Name | BORWART |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.