Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104 × 84 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | XM183-B96 |
| Style | Modern Style, Modern |
| Size | 24x32inch |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors, Bathroom Mirror with Dual Bluetooth Speaker |
| Feature | Illuminated |
| Brand Name | LUVODI |
| Material | aluminum, Aluminium Alloy + Glass + PE |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Wall hanging |
| Features | Bluetooth Speaker, Memory Function, Defog, 3 colors |
| Glass Thickness | 5mm |
| Lighting Colors | Cool white, warm, natural white |
| Lumen | 7680 lm |
| Waterproof Degree | IP44 |
Instock
There are no reviews yet.