Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Model Number | 1 |
| Style | Modern Style |
| Size | 6 inch |
| Light | Not Equipped |
| Mirror Shape | Round |
| Feature | Magnifying |
| Material | 5.5*10cm |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.