Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 174 × 92 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | XM183-B106/126/147/157/168 |
| Style | Modern Style |
| Size | 1000/1200/1400/1510/1600mm |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Illuminated, Fogless |
| Brand Name | BORWART |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, UL |
Instock
There are no reviews yet.