Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 3 cm |
| Model Number | Makeup Mirror |
| Style | Modern Style |
| Size | 17.5*21cm |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Round |
| Type | Framed Mirrors |
| Frame Material | ABS |
| Feature | Magnifying, Illuminated |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Features1 | vanity mirror |
| Features2 | vanity mirror with lights |
| Features3 | make up mirror |
| Features4 | Magnifying |
| Features5 | makeup mirror with led light |
| Features6 | espejo maquillaje |
| Supply Type | retail, wholesale, dropshipping |
| Any Questions | contact us |
Instock
There are no reviews yet.