Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 174 × 91 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | XM183-B |
| Style | Modern Style |
| Size | 31.5inch |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Illuminated, Fogless |
| Brand Name | Wisfor |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Materials | Aluminium Alloy + Glass + PE |
| Input Voltage | 110V-220V |
| Lighting Colors | White, Warm, Neutral Light |
| Color Temperature | 3000K 4500K 15000K |
| Power Cable Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.