Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 2 cm |
| Style | Classic Style |
| Size | 6 inch |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Magnifying |
| Material | Plastic, Acrylic |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Dimension | Approx. 17 x 13cm |
| Color | Silver Transparent Front White Back |
| Application | Bathroom Travel etc |
| Feature1 | Makeup Mirror |
| Feature2 | Anti Fog Mirror |
| Feature3 | Bathroom Travel etc |
| Feature4 | mini anti fog mirror |
| Feature 1 | Portable |
| Feature 2 | Wall Hanging |
| Feature 3 | Bathroom |
| Type 1 | Makeup Mirror Washroom Travel Accessories |
| Type 2 | Fogless Mirror Bathroom Tools |
| Type 3 | Shaving Mirror |
Instock
There are no reviews yet.