Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 135 × 75 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | bathroom mirror |
| Style | Modern Style |
| Size | 60x120cm/ 23.62×47.24 in |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Oval |
| Type | Framed Mirrors |
| Feature | Illuminated, Fogless |
| Material | glass |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.