Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Style | Modern Style |
| Size | 6 inch, Approx. 17 x 13cm |
| Mirror Shape | Square |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Magnifying |
| Material | Plastic, Acrylic |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Mirror |
Instock
There are no reviews yet.