Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Suitable for ages 6 and above |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 12*14*16cm |
| Model Number | Children's Magic Telescopic Ball |
| Features | Sports |
| Material | Plastic |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Type 1 | Magic toys |
| Type 2 | Fun toys |
| Type 3 | Telescopic toys |
| Type 4 | Children's Toys |
| Type 5 | Boys and girls' toys |
| Type 6 | Improve exercise power |
| Type 7 | Parent-child interactive toys |
| Type 8 | outdoor toys |
| Type 9 | Indoor Toys |
Instock
There are no reviews yet.