Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.276 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 20 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | Fogless Mirror |
| Style | Modern Style |
| Size | 6 inch |
| Mirror Shape | Round |
| Feature | Fogless, Portable |
| Brand Name | Furnishard |
| Material | STAINLESS STEEL, PS + Glass |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Makeup Mirror, Mirrors |
| Feature 2 | Fogless, With Holder, Suction Cup, 360 Rotation, Plastic Shell |
| Feature 3 | Shower, Shave |
| Feature 4 | Portable |
| Feature 5 | Portable Dressing Table Makeup Mirror |
| Feature 6 | 360 Degree Swivel |
| Feature 7 | Round Standing Table Vanity Mirrors |
| Feature 8 | Female Make Up Tools |
| Feature 9 | Cosmetics Tools Round Mirror |
| Diameter | 17.3cm |
Instock
There are no reviews yet.