Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 14cm |
| Brand Name | MEADE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.