Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.176 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | can not eat |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 16cm |
| Model Number | 20241023-1 |
| Material | Plastic |
| Type | Smash It |
| Brand Name | Small fire child |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.