Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 37 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No, No |
| With Legs or Not | No |
| Load-bearing | 200kg |
| Material | Aluminum Alloy, ABS panel, aluminum base, stainless steel legs, white spray |
| Model Number | A-7, A-7 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Name | Bathroom folding chair – with stool legs |
| Color | orange / white / yellow |
| Bearing capacity | 200kg |
| Size of holes | 7mm |
| Packing size | 61*37*10cm |
| Weight | 3.6kg |
| Product number | JZ012 |
Instock
There are no reviews yet.