Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 350kg |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Bathroom Chair Shower Stool |
| Feature 2 | Commode Stools |
| Feature 3 | Toilet Seat Disabled |
Instock
There are no reviews yet.