Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 45 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 250kg |
| Size of holes | 0.8MM |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | MY-CH021 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.