Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Model | YC7812A |
| place of origin | Guangdong |
| Color classification | 08 Punch expansion screw installation + |
| Class of toilet utensils | toilet chair |
| Health care product name | Wall-mounted toilet chair |
Instock
There are no reviews yet.