Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 65 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 350kg |
| Material | IRON |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Disabled Chair |
| Feature 2 | Shower Seat |
| Feature 3 | Bath Chair Bathing Aids |
Instock
There are no reviews yet.