Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| With Legs or Not | No |
| Load-bearing | 200kg |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | YS-S02 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product number | TP269 |
| Size | 50*45*10cm |
Instock
There are no reviews yet.